+48 518 199 200 biuro@cracowboat.pl

Nasz Katamaran

Dowiedz się więcej o naszym statku.
Bezpieczeństwo

Solidna Konstrukcja Pływająca

Jednostka zbudowana jest na konstrukcji katamaranu wzbogaconego o specjalnie zaprojektowane aluminiowe pływaki, przez co można uzyskać lepszą stabilność statku oraz większe bezpieczeństwo pasażerów.

Wykonana jest z niezwykle trwałych, a także odpornych materiałów, ma wszelkie certyfikaty, które zapewniają gwarancję niezawodności, potwierdzoną przez producenta.

Certyfikacja statku

Jakość i doświadczenie

Katamaran przeszedł wszystkie niezbędne badania, potwierdzające ich bezpieczeństwo oraz wysoką jakość wykonania, w efekcie czego zostały dopuszczone do zastosowania w żegludze pasażerskiej przez PIP, SANEPiD, PRS i Żeglugę Polską, dzięki swej uniwersalności znakomicie sprawdza się jako statek pasażerski, tramwaj wodny, miejsce szkoleń, prezentacji, spotkań biznesowych oraz imprez okolicznościowych.
Katamaran wyposażony jest także w pełni funkcjonalny bar, gdzie mogą być przygotowywane i serwowane napoje i posiłki.

Nowoczesność

Najnowocześniejszy statek na Wiśle w Krakowie

Statek Cracow Boat jest najnowocześniejszą tego typu jednostką pływającą na rzece Wiśle w Krakowie, wszystkie nasze udogodnienia sprawią, że pozostanie na długo w pamięci gości, a oferuje niedostępne do tej chwili możliwości spędzania wolnego czasu.

Gotów na wspólny rejs?

Skontaktuj się i zarezerwuj swój już teraz!
Language »