+48 518 199 200 biuro@cracowboat.pl

Cracow Boat

Wynajem Czasowy

Cracow Boat to najnowocześniejsza jednostka pływająca po Wiśle w Krakowie.

Wybierając naszą Firmę decydują się Państwo na komfort i bezpieczeństwo.

Zadbaliśmy o stuprocentową funkcjonalność dwupoziomowego statku, aby zaspokoić potrzeby oraz zagwarantować Państwu niezapomniane wrażenia.
Dopasujemy wystrój, oświetlenie zewnętrzne, wewnętrzne do rodzaju eventu i indywidualnych preferencji.

Prywatność

Nasz katamaran może cumować się w ścisłym centrum Krakowa, a organizowane na nim wydarzenia nie stracą na prywatności. Wszystko dzięki dźwiękoszczelnym szybom, które zapewniają gościom spokój i izolację.

Personalizacja

Specjalne życzenia? Dla nas to nie problem. Spersonalizowane światła zewnętrzne i wewnętrzne oraz wystrój, a także wybrana przez Państwa muzyka, uczynią organizowane wydarzenie jeszcze bardziej wyjątkowym.

Oryginalność

Jak sprawić, żeby organizowane wydarzenie było wyjątkowe? Warto postawić na wyjątkowe miejsce. Nasz katamaran to pierwsze pływające centrum konferencyjno-szkoleniowe, a urządzone na nim eventy pozostaną na długo w pamięci gości.

Profesjonalna obsługa

Załogę naszego statku stanowi nie tylko kapitan, który poprowadzi katamaran w unikatowy rejs. Do Państwa dyspozycji oddajemy serwis barmański, fotograficzny, czy ochronę dbająca o bezpieczeństwo rejsu. Obecność obsługi pozwoli Państwu czuć się wyjątkowo i cieszyć się pobytem na pokładzie statku.

Oferta VIP

Ci, którzy mają dość nudnych i szablonowych miejsc, docenią propozycję VIP, czyli spotkanie biznesowe połączone z rejsem i kolacją. Na gości czekał będzie nasz bar oraz wybrane przez Państwa propozycje z menu. Zadbamy także o profesjonalne oświetlenie i dobraną do klimatu spotkania muzykę.

Integracja dla firm

To pierwsze tak ekskluzywne miejsce do organizowania imprez integracyjnych na wodzie. Uczestnikom integracji zapewniamy prywatność, gwarantowaną wyłącznością katamaranu. O bezpieczeństwo eventu zadba ochrona. Umożliwiamy dostosowanie muzyki, oświetlenia oraz wybór cateringu.

Konferencja, szkolenie czy też impreza integracyjna dla firmy?

Realizujemy wszelkiego rodzaju eventy!

Wynajmując statek na wyłączność będą Państwo spokojni o przebieg zaplanowanego spotkania. Dla zainteresowanych Gości zorganizujemy również catering. Każdą prezentację lub pokaz multimedialny można przedstawić na 50 calowym monitorze, który znajduje się na pokładzie.

Nowoczesne wyposażenie? Wszystko znajdziesz na miejscu.

Grill, funkcjonalny bar, oświetlenie i wiele więcej!

Nagłośnienie, bar oraz nowoczesne oświetlenie sprawią, że poczują się Państwo jak w ekskluzywnym klubie na wodzie. Zapraszamy na event o niezapomnianym charakterze i wyróżniający spośród innych. Niezdecydowanych zapraszamy na pokład, po którym z przyjemnością oprowadzimy.

Language »